Gdzie kupić Rybelsus online? Aby schudnąć

Zobacz cenę 

SKU: Dostępne już wkrótce 2 Kategoria:

Opis

Zanim kupisz Rybelsus bez recepty w Polsce, powinieneś przeczytać poniższe informacje. Rybelsus (semaglutyd) jest lekiem stosowanym w leczeniu cukrzycy.

Jest to agonista receptora glukagonopodobnego peptydu-1 (GLP-1), który oddziałuje z receptorami GLP-1 w komórkach mózgu, aby wywołać sytość i uczucie pełności, , co dodatkowo hamuje apetyt.

W badaniach dotyczących cukrzycy typu 2, po 26 tygodniach (około 6 miesięcy), 11% pacjentów stosujących lek Rybelsus 7 mg i 36% pacjentów przyjmujących lek Rybelsus 14 mg straciło 5% lub więcej masy ciała. Istnieje niewiele badań dotyczących zmniejszenia masy ciała u osób bez cukrzycy typu 2.

Czas trwania leczenia i zmiany masy ciała w momencie przerwania leczenia

Sugerowany czas trwania leczenia to. sześć do dwunastu miesięcy. Połączenie modyfikacji diety i ćwiczeń jest kluczowe dla ustanowienia długoterminowego nawyku kontroli wagi, ponieważ długoterminowe zagrożenie jest niejasne, apetyt wraca do normy i możliwe jest, że waga może wzrosnąć po zaprzestaniu działania Rybelsusa.

Jak stosować lek Rybelsus

Przed pierwszym posiłkiem lub napojem w ciągu dnia należy przyjąć jedną tabletkę na pusty żołądek, popijając maksymalnie pół szklanki wody (120 ml). Po przyjęciu leku Rybelsus należy odczekać co najmniej 30 minut przed jedzeniem lub piciem. Nie należy przyjmować żadnych innych leków przez 30 minut po przyjęciu leku Rybelsus. Nigdy nie należy dzielić, żuć ani przyjmować dwóch tabletek jednocześnie.

O dawkowaniu leku Rybelsus

Dawka początkowa wynosi 3 miligramy podawane raz na dobę. Po miesiącu dawkę zwiększa się do 7 mg raz na dobę.

Jeśli efekt zmniejszenia masy ciała nie jest wystarczający po miesiącu stosowania dawki 7 mg raz na dobę, dawkę można zwiększyć do 14 mg raz na dobę.

Objawy Rybelsusa

Poniższe działania niepożądane obserwuje się u osób z cukrzycą typu 2, nie przeprowadzono badań dotyczących działań niepożądanych u osób z innymi schorzeniami.

Działanie niepożądane >5% 1~5% i Częstość nieznana.
 • Metabolizm i odżywianie: Zmniejszony apetyt
 • Układ nerwowy : Bóle, zawroty głowy i zły smak
 • retinopatia cukrzycowa oczu
 • zbyt szybkie tętno
 • dyskomfort, ból i rozciągnięcie żołądka, wzdęcia GERD, zapalenie błony śluzowej żołądka, odbijanie się i nudności żołądkowe, biegunka, zaparcia i wymioty
 • kamienie żółciowe, drogi żółciowe i wątroba
 • ogólne osłabienie i złe samopoczucie
 • badanie krwi podwyższony poziom lipazy podwyższony poziom CK lub amylazy
 • Zaparcia, biegunka i nudności to najbardziej typowe działania niepożądane ze strony przewodu pokarmowego. Większość z nich jest łagodna do umiarkowanej, przejściowa i ulegnie poprawie, o ile będziesz kontynuował leczenie. Jeśli wystąpią ciężkie objawy, należy skonsultować się z lekarzem.
 • Hipoglikemia (małe stężenie cukru we krwi): Osoby z cukrzycą typu 2 są znane z występowania hipoglikemii. Należy przyjąć 10g cukru lub 100mL soku zawierającego cukier i poświęcić czas na odpoczynek, jeśli wystąpi intensywny głód, wyczerpanie, zimne poty, drżenie lub kołatanie serca. Przed obsługą urządzeń, pracą na wysokościach lub prowadzeniem pojazdu należy odczekać, aż nie wystąpią już objawy hipoglikemii.
 • Ostre zapalenie trzustki (0,1%): Jeśli wystąpią takie objawy jak silny ból brzucha, dyskomfort w plecach, nudności lub gorączka, należy natychmiast wezwać lekarza.

Nieznana częstość występowania kamicy żółciowej (gallstones) : Dyskomfort w jamie brzusznej może wystąpić po tłustym posiłku lub w nocy po nadmiernym spożyciu pokarmu. Ostre zapalenie trzustki wywołane przez kamienie żółciowe powoduje, że ból zaczyna się nagle i osiąga szczyt w ciągu kilku minut. Podwyższone poziomy amylazy i lipazy są markerami diagnostycznymi dla obecności objawów, ale nie przewidują rozwoju zapalenia trzustki. W przypadku wystąpienia silnego dyskomfortu w żołądku należy pilnie zasięgnąć porady lekarskiej.

Wstrząs anafilaktyczny/obrzęk naczyniowy: Nadmierna reakcja układu odpornościowego (reakcja alergiczna) może powodować objawy takie jak niskie ciśnienie krwi, zawroty głowy, obrzęk twarzy, warg i skóry, wysypka i trudności w oddychaniu z powodu obrzęku dróg oddechowych. W przypadku wystąpienia objawów anafilaktycznych należy natychmiast wezwać pogotowie ratunkowe, ponieważ konieczne będzie leczenie szpitalne z zastosowaniem zastrzyku.

W przypadku wystąpienia nieprawidłowości, takich jak ciężkie zaparcia, rozdęcie brzucha, przedłużający się dyskomfort w żołądku lub wymioty, należy zaprzestać stosowania i kupowania leku Rybelsus w Polsce bez recepty i skonsultować się z lekarzem.

Niedrożność jelit (częstość nieznana): Nowotwory komórek C tarczycy występowały częściej u osób otrzymujących standardową lub mniejszą dawkę leku Rybelsus w 2-letnim badaniu rakotwórczości u szczurów i myszy z zastosowaniem podskórnego semaglutydu.

Odnośnie leczenia lekiem Rybelsus i ciąży

Lek Rybelsus powinien być odstawiony zarówno przez mężczyzn jak i kobiety na dwa miesiące przed planowanym poczęciem. Podczas leczenia należy stosować antykoncepcję, a w czasie stosowania leku unikać zajścia w ciążę lub karmienia piersią.

Interakcje z alkoholem lub innymi substancjami

Wchłanianie warfaryny może być zaburzone, jeśli podczas stosowania leku Rybelsus utrzymuje się biegunka lub wymioty. Unikać łącznego stosowania hormonów tarczycy (tyradyna, Levothyroxine Sodium Hydrate). Podczas stosowania w połączeniu z insuliną i innymi lekami przeciwcukrzycowymi obserwowano ciężką hipoglikemię. Jeśli masz receptę z innej instytucji, nie stosuj jednocześnie tabletek dietetycznych i leków na cukrzycę. Orlistat (Xenical) nie ma znanych interakcji, ale nie wiadomo, czy można go bezpiecznie stosować z innymi lekami przeciw otyłości lub suplementami ziołowymi.

Rybelsus i alkohol nie wchodzą w bezpośrednie interakcje, chociaż nadmierne spożycie alkoholu spowalnia syntezę glikogenu i glikogenezę w wątrobie i może samo w sobie prowadzić do hipoglikemii. Jeśli zdecydujesz się kupić Rybelsus bez recepty w Polsce, należy unikać nadmiernego spożywania alkoholu.

Kto nie jest uprawniony do zakupu Rybelsus online w Polsce

 • Pacjenci powyżej 75 roku życia lub poniżej 18 roku życia.
 • Pacjenci z ciężkimi zaburzeniami czynności nerek lub wątroby, cukrzycą, zapaleniem trzustki, kamicą żółciową lub zapaleniem pęcherzyka żółciowego
 • pacjenci z wcześniejszą niedrożnością jelit lub operacjami w obrębie jamy brzusznej.
 • BMI poniżej 18,5, procentowa zawartość tłuszczu w organizmie poniżej 15% dla mężczyzn i 25% dla kobiet oraz pacjenci z zaburzeniami odżywiania.
 • U pacjentów z zaburzeniami endokrynologicznymi lub lekami takimi jak sterydy powstała otyłość.
 • Pacjenci z mnogą neoplazją endokrynną typu 2 w rodzinie lub chorobą tarczycy.
 • osoby karmiące piersią, będące w ciąży lub zamierzające zajść w ciążę.
 • Pacjenci, którzy podjęli próbę samobójczą lub mają depresję.
 • Osoby uczulone na semaglutyd (Rybelsus, Ozempic) i substancje pomocnicze (salcaprozan sodu, powidon, celuloza krystaliczna, stearynian magnezu).

Jaka jest cena leku Rybelsus w Polsce?

 • Za 1 opakowanie 30 tabletek Rybelsus cena wynosi : 637,83 zł
 • Za 1 opakowanie 90 tabletek Rybelsus cena wynosi : 1586,30 zł

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Gdzie kupić Rybelsus online? Aby schudnąć”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

phenq

Bez recepty? Wypróbuj suplement diety

Dostawa w ciągu 24h

Kliknij tutaj
paiement
Zobacz pełny opis i instrukcję obsługi