Primolut N – lek do kupienia online

Zobacz cenę 

Kategoria:

Opis

Zanim kupisz Primolut N bez recepty w Polsce, powinieneś zapoznać się z poniższymi informacjami.

Informacje o leku

Norethisterone, syntetyczny hormon identyczny z progesteronem występującym w naturze, jest aktywnym składnikiem leku Primolut N. Hormon ten ma kluczowe znaczenie zarówno dla ciąży, jak i cyklu miesiączkowego kobiety.

Owulacja jest jedną z funkcji progesteronu, a niski poziom może prowadzić do nieregularności miesiączkowych i innych problemów zdrowotnych.

Endometrium musi się rozwijać, aby doszło do ciąży, , a odpowiedzialny za to jest progesteron.

Progesteron jest hormonem, który organizm produkuje w pewnych okresach cyklu miesiączkowego, aby wspierać wzrost endometrium. Jeśli zapłodnione jajo nie przylgnęło do endometrium do końca cyklu miesiączkowego, poziom progesteronu w organizmie spada i rozpoczyna się miesiączka. Poziom progesteronu w organizmie pozostaje wysoki, jeśli zapłodnione jajo zagnieżdża się w endometrium pod koniec cyklu miesiączkowego, co pomaga utrzymać zdrowe endometrium do poczęcia.

Norethisteron w preparacie Primolut N pomaga kontrolować wzrost endometrium i jego typowe zrzucanie poprzez naśladowanie działań progesteronu. (menstruacja).

Primolut N jest stosowany w leczeniu niepłodności, w celu modyfikacji (skrócenia lub wydłużenia) cyklu miesiączkowego oraz w leczeniu nieregularnych lub amenoralnych miesiączek spowodowanych brakiem progesteronu lub zaburzeniami równowagi hormonalnej. Norethisterone jest składnikiem leku Primolut N, który jest postacią generyczną leku Noalten.

Progesteron, progestagen, jest żeńskim hormonem uwalnianym z ciałka żółtego jajników kobiety, który pomaga regulować cykl miesiączkowy oraz przygotować się do ciąży i ją utrzymać. Norethisterone, substancja działająca podobnie do progesteronu, pomaga w leczeniu zaburzeń równowagi hormonalnej i niedoboru hormonu luteinizującego.

Poprzez zastąpienie i uzupełnienie progesteronu norethisteronem, zakup Primolut N bez recepty w Polsce pomoże ustabilizować Homeostazę hormonalną.

Wyniki

Leczenie endometriozy, zespołu napięcia przedmiesiączkowego, dysfunkcyjnych krwawień i obfitych miesiączek spowodowanych niedoborem progesteronu.

W zależności od osoby, konsekwencje mogą być różne.

Dawkowanie

Dawka może się zmieniać w zależności od osoby i jej objawów, a poniższe są jedynie zaleceniami. Podczas stosowania tego leku należy zawsze stosować się do zaleceń lekarza’Zanim kupisz Primolut N bez recepty w Polsce.

Dorośli powinni zazwyczaj przyjmować doustnie 5 mg (1 tabletka) do 10 mg (2 tabletki) leku Primolut N raz lub dwa razy na dobę.

W celu wydłużenia cykli miesiączkowych należy przyjąć jedną tabletkę 5 mg na dobę na 5 dni przed spodziewaną miesiączką. Dawkę tę należy przyjmować konsekwentnie do pożądanego terminu wydłużenia cyklu miesiączkowego.

Należy przyjmować 5 miligramów (1 tabletka) na dobę podczas fazy folikularnej przez kilka dni w celu skrócenia cyklu miesiączkowego.

Środki ostrożności

 • Jeśli cierpisz na choroby wątroby, unikaj stosowania.
 • Jeśli jesteś w ciąży lub myślisz, że możesz być w ciąży, nie stosuj go.
 • Jeśli jesteś w ciąży lub myślisz, że możesz być w ciąży, nie stosuj go.

Zanim kupisz Primolut N w Polsce online, upewnij się, że skonsultujesz się z lekarzem lub farmaceutą, jeśli przyjmujesz go dodatkowo do innych leków.

Należy przyjąć pominiętą dawkę tak szybko, jak tylko sobie o tym przypomnimy. Jeśli zbliża się termin przyjęcia kolejnej dawki, należy pominąć pominiętą dawkę i zamiast niej rozpocząć przyjmowanie zaplanowanej dawki; nigdy nie należy przyjmować dwóch dawek jednocześnie.

Działania niepożądane.

Główne działania niepożądane.

Wysypka skórna, obrzęk, zwiększenie masy ciała, anoreksja, dyskomfort w żołądku, ostry krwotok, utrata krwi, zmiana objętości krwi miesiączkowej, tkliwość piersi, ból piersi, ból głowy, senność, pleśniawki, gorączka, ból pleców i zmęczenie to niektóre z objawów.

Bardzo rzadko występujące poważne działania niepożądane.

Objawy podobne do objawów anafilaksji (np. trudności w oddychaniu, pokrzywka, obrzęk naczynioruchowy, świąd).

Norethisterone, główny składnik leku Primolut N, jest związany z :

 • nieregularnymi miesiączkami
 • Dyskomfort menstruacyjny (dysmenorrhea)
 • Hypermenorrhoea
 • zespół napięcia przedmiesiączkowego, wśród innych chorób menstruacyjnych
 • łagodzenie objawów menopauzalnych i endometriozy
 • stosowany w takich okolicznościach jak. Ponadto może być stosowany w celu modyfikacji cyklu miesiączkowego.

Może być również stosowany w celu opóźnienia wystąpienia miesiączki w pewnych okolicznościach, np. podczas podróży lub zawodów sportowych.

Co robić (przyjmować).

(Należy przyjmować jedną tabletkę leku Primolut N raz na dobę przez 10 do 14 dni, zaczynając trzy dni przed planowanym rozpoczęciem miesiączki. Zazwyczaj miesiączka zaczyna się dwa do trzech dni po przyjęciu ostatniej dawki.

Bolesny zespół napięcia przedmiesiączkowego

Należy przyjmować 1 do 3 tabletek raz dziennie pomiędzy 19 a 26 dniem cyklu miesiączkowego (licząc pierwszy dzień miesiączki jako pierwszy dzień). stosowanie, które trwa przez kilka miesięcy.

Dysmenorrhea

Należy przyjmować 1 tabletkę raz dziennie przez 20 dni, zaczynając od 5 dnia cyklu miesiączkowego i kontynuując przez 3 do 4 cykli miesiączkowych. Dzień 1 cyklu miesiączkowego jest liczony jako dzień 1.

Dodatkowe efekty i środki bezpieczeństwa.

Do częstych działań niepożądanych leku Primolut N należą: ból głowy, nudności, hipermenorrhoea i nieregularne krwawienia.

Ponadto rzadkimi działaniami niepożądanymi są migrena, wysypka skórna, pokrzywka, zaburzenia widzenia i duszność.

Unikaj kupowania Primolut N bez recepty w Polsce, jeśli :

 • jesteś uczulona na którykolwiek z pozostałych składników tego leku, w tym na noretysteron
 • są w ciąży lub myślą, że mogą być w ciąży
 • te, które karmią piersią
 • osoby, u których w przeszłości występowały problemy z krążeniem krwi
 • osoby z zakrzepicą żył głębokich (DVT), zatorowością płucną (PE), zawałem serca (MI), udarem lub zakrzepami krwi w jakimkolwiek innym obszarze ciała
 • osoby, które cierpią z powodu kaszlu, duszności i dyskomfortu w klatce piersiowej
 • osoby z wadami wzroku
 • ataki migreny
 • osoby, które cierpią na choroby wątroby
 • osoby z nowotworami wątroby
 • osoby z cukrzycą typu 2
 • osoby z niewyjaśnionym krwawieniem z narządów płciowych
 • te z hiperplazją endometrium
 • te, u których w czasie ciąży występował uogólniony świąd lub żółtaczka idiopatyczna, która powoduje zażółcenie skóry,
 • tych, którzy już mają zakrzepy krwi lub mają problemy zdrowotne, które stawiają ich w grupie zwiększonego ryzyka.

*W porównaniu z kobietami, które nie stosują doustnych środków antykoncepcyjnych, występuje umiarkowane zwiększenie ryzyka wystąpienia zakrzepów krwi w żyłach i tętnicach.

Należy skonsultować się z lekarzem w przypadku wystąpienia jakichkolwiek nieprawidłowości w organizmie po przyjęciu leku, ponieważ zakrzepy krwi mogą stanowić zagrożenie dla życia i mogą powodować udary, zawały serca i krwotoki podpajęczynówkowe, , które wszystkie są bardzo rzadkie.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Primolut N – lek do kupienia online”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

phenq

Bez recepty? Wypróbuj suplement diety

Dostawa w ciągu 24h

Kliknij tutaj
paiement
Zobacz pełny opis i instrukcję obsługi