Gdzie mogę kupić izotretynoinę do leczenia trądziku?

Zobacz cenę 

Kategoria:

Opis

Izotretynoina, często znana jako Accutane, jest lekiem doustnym lub kremem. Zanim kupisz izotretynoinę bez recepty w Polsce, powinieneś przeczytać poniższe informacje.

Trądzik i zatkane pory leczy się za pomocą leku izotretynoina.

Zarówno produkcja łoju, jak i mikroorganizmy wywołujące trądzik są zmniejszone przez główny składnik leku, izotretynoinę.

Należy jednak zachować ostrożność przed zakupem izotretynoiny online w Polsce, należy ją przyjmować z rozwagą ze względu na możliwość wystąpienia kilku negatywnych skutków.

Chociaż jest dostępny wysyłkowo i z prywatnego importu, powinien być przyjmowany tylko wtedy, gdy jest zalecany przez placówkę medyczną, ponieważ może mieć negatywne skutki zdrowotne.

Spośród wszystkich metod leczenia trądziku stosowanych na świecie, izotretynoina jest najbardziej skuteczna i ma najniższy wskaźnik nawrotów. Leczenie trądziku za pomocą izotretynoiny jest skuteczne w 98% lub więcej, , a tylko 30% pacjentów doświadcza nawrotów*..

Około 30% osób ma krótkotrwałe pogorszenie trądziku w pierwszym miesiącu. Jeśli pacjenci regularnie stosują zalecaną ilość leków, powinni zauważyć znaczną poprawę w ciągu 2-3 miesięcy. Aby uniknąć nawrotów, leczenie powinno być kontynuowane nawet po poprawieniu się trądziku. Typowy plan leczenia trwa sześć miesięcy. Można go przedłużyć do ośmiu miesięcy, jeśli postęp jest minimalny.

* W odniesieniu do wskaźników nawrotów, nawrót jest wtedy, gdy liczba przypadków trądziku powraca o więcej niż jedną trzecią.

Sposób działania.

Kwas all-trans retinowy posiada stereoizomer zwany izotretynoiną. Dokładny mechanizm działania izotretynoiny nie jest jeszcze w pełni poznany.

W wyniku hiperkorektyfikacji nabłonka wyściełającego jednostkę pilosebaceous, korneocyty wlewają się do kanału, a nadmiar łoju i keratyny blokuje kanał. Prowadzi to do rozwoju komedii i trądziku zapalnego. Przywracając uporządkowany wzorzec rozwoju, izotretynoina zapobiega wzrostowi sebocytów. W celu uniknięcia zablokowania przewodu i porów oraz wydalania korneocytów do przewodu, lek ten.

Głównym substratem dla rozwoju bakterii odpowiedzialnej za zapalenie trądziku, P. acnes, jest łój. Kiedy kupisz izotretynoinę w Polsce bez recepty, zmniejszy ona produkcję łoju, co zapobiega kolonizacji kanału przez bakterie. To jest drugi mechanizm działania. Jest on jednak skuteczny tylko w trakcie leczenia. Pierwszy krok jest bardziej kluczowy niż drugi, aby uniknąć nawrotów, ponieważ produkcja sebum powróci do mniej więcej takiego samego poziomu jak przed terapią po odstawieniu leku w ciągu dwóch miesięcy.

Zebraliśmy serię pytań dotyczących kremu z izotretynoiną

Czy sebum wraca do normy po zakończeniu leczenia izotretynoiną?

Po zakończeniu leczenia, izotretynoina ma zapobiegać powrotowi trądziku, ponieważ zmniejsza pracę gruczołów łojowych.

Jednak niektóre gruczoły łojowe mogą powrócić do stanu sprzed trądziku, więc nie u każdego może zapobiec powrotowi trądziku.

Nawet gdy trądzik powraca po odstawieniu izotretynoiny, objawy są często łagodniejsze niż wcześniej.

Czy izotretynoina jest skuteczna na trądzik pleców i blizny potrądzikowe?

Trądzik pleców i blizny potrądzikowe mogą być skutecznie leczone izotretynoiną.

Gronkowiec złocisty, grzyby i bakterie trądzikowe mogą przyczynić się do pojawienia się czerwonych plam na plecach, znanych jako trądzik pleców. W każdej sytuacji, przeciwzapalne działanie izotretynoiny powinno złagodzić objawy.

Jednak wiele osób cierpi na trądzik pleców i musi się z nim zmagać przez lata. Nawet gdy stan zapalny ustąpi, nawracające nawroty trądziku mogą sprawić, że skóra stanie się matowa i sucha. blizny i przebarwienia.

Leki doustne, leki miejscowe lub lasery mogą być stosowane w leczeniu blizn potrądzikowych. Jeśli masz blizny potrądzikowe, porozmawiaj z lekarzem o ewentualnych zmianach w planie leczenia.

Czy mogę poddać się depilacji woskiem podczas przyjmowania izotretynoiny?

Nie zaleca się woskowania po zaprzestaniu stosowania izotretynoiny.

Niebezpieczne jest stosowanie depilacji laserowej lub świetlnej, gdy izotretynoina zwiększa wrażliwość na światło.

Podczas stosowania izotretynoiny ostatnie badania wykazały, że depilacja laserowa jest bezpieczna, ale ze względu na dużą moc tych laserów zawsze istnieje ryzyko powstania blizn lub keloidów.

Depilacja laserowa i leczenie izotretynoiną powinny być wykonywane oddzielnie , aby uniknąć interferencji między nimi.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Gdzie mogę kupić izotretynoinę do leczenia trądziku?”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

phenq

Bez recepty? Wypróbuj suplement diety

Dostawa w ciągu 24h

Kliknij tutaj
paiement
Zobacz pełny opis i instrukcję obsługi